Сьогодні: середа, 21 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новопсковська РДАДіяльність РДАРегуляторна політика
Аналіз регуляторного впливу
 1. Аналіз впливу регуляторного акта проекту рішення Павленківської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної    інфраструктури сіл Павленкове та Трембачеве Павленківської  сільської ради» від 15.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 2. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  Заайдарівської сільської ради «Про  ставки  орендної  плати  за земельні ділянки » від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 3. АНАЛІЗ регуляторного впливу проекту рішення Заайдарівської сільської ради «Про оренду майна, що знаходиться в управлінні Заайдарівської сільської  ради»   від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 4. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Павленківської  сільської  ради «Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території сільської ради» від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 5. АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Павленківської сільської ради «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців» від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 6. Аналіз регуляторного впливу до  проекту рішення Пісківської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, які здійснюють господарську діяльність» від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 7. АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Осинівської сільської ради «Про затвердження правил благоустрою Осинівської сільської ради та схеми санітарного очищення населених пунктів»   від 10.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 8. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Донцівської сільської ради «Про   затвердження положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» від 08.07.2013 р.
  у форматі MS Word

 9. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Донцівської сільської ради «Про оренду майна спільної власності громади Донцівської сільської ради» від 08.07.2013 р.
  у форматі MS Word

||


Архів по роках:
2013
Новопсковська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Новопсков, пер.Кірова, 1
Тел./факс (92303) 2-14-52
Веб-сайт: http://nvp.loga.gov.ua
E-mail: admfin@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.nvp.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новопсковська РДА