Сьогодні: четвер, 19 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новопсковська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

03 травня 2017, 09:28
Маршрут руху автобусів 9 травня 2017 року
Маршрут № 1: 09-00 - зупинка санаторію „Перлина” - вул. Українська (Леніна) -  автостанція - площа біля районного Центру культури  і дозвілля - райдержадміністрація. По закінченні  урочистостей перевезення пасажирів вищевказаним маршрутом у його зворотній послідовності. Стоянка автобусу біля ресторану “Україна”. Час від’їзду – 13-00.     Маршрут № 2: 09-00 - Будинок культури ЛВУ МГ - вул. Магістральна (К.Маркса)- вул. Українська (Леніна) - площа біля районного Центру культури та дозвілля – райдержадміністрація. По закінченні  урочистостей перевезення пасажирів вищевказаним маршрутом у його зворотній послідовності. Стоянка автобусу біля ресторану “Україна”. Час від’їзду – 13-00.  03 травня 2017, 09:26
До уваги жителів смт Новопсков!
Перелік масових заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 8 та 9 травня 2017 року в смт Новопсков:   8 травня 2017 року – мітинг – реквієм «Маки пам’яті» та панахида за загиблими воїнами. Час: 10.00 годин. Місце проведення: Меморіал загиблим воїнам смт Новопсков 2. 9 травня 2017 року - зустріч ветеранів війни та учасників бойових дій з головою райдержадміністрації, головою районної ради. Час:  9.30  Місце проведення: зал засідань районної ради.   3. 9 травня 2017 року - урочистий мітинг «Велична пам’ять Перемоги»  Час: 10.00  Місце проведення: Меморіал загиблим воїнам смт Новопсков   4. 9 травня 2016 року  - святкова концертна програма «Ми віримо у Перемогу». Час: 11.00 Місце проведення: площа біля районного Центру культури та дозвілля. 5. 9 травня 2016 року  - фінал кубку Новопсковського району з футболу серед чоловічих команд КФК. Час: 14.00 Місце проведення: смт Новопсков стадіон «Будівельник».28 квітня 2017, 11:48
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
27.04.2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Новопсковській райдержадміністрації щодо соціального захисту дітей. Членами комісії було розглянуто 6 питань, за результатами яких наданий дозвіл батькам на дарування будинку та земельної ділянки малолітній дитині; вирішено що позбавлення батьківських прав двох батьків відносно сина є доцільним, в зв’язку з тим, що вони свідомо не виконують свої батьківські обов’язки; на  профілактичний облік до служби у справах дітей, поставлено дві дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах, у зв’язку з тим, що у однієї дитини батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а інша - неодноразово залишає місце постійного проживання.

докладніше »26 квітня 2017, 14:58
Пам’ять і біль України
26 квітня 2017 року біля пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у Парку Перемоги  відбувся мітинг, де громадськість району вшанувала пам’ять всіх, хто загинув під час ліквідації катастрофи в Чорнобилі, згадала про причини та наслідки цієї найстрашнішої в історії атомної енергетики аварії. 

докладніше »25 квітня 2017, 09:17
Пройшов відкритий чемпіонат з гирьового спорту «Старт до чемпіонства»
    22 квітня 2017 року в селищному будинку культури смт. Новопсков пройшов відкритий чемпіонат з гирьового спорту «Старт до чемпіонства», організаторами якого були Новопсковська селищна рада та Новопсковська райдержадміністрація. В змаганнях взяли участь – близько 80  учасників, що увійшли до складу 13 команд, а саме: команди Білокуракінського, Сватівського, Новоайдарського районів, Старобільського технікуму ЛНАУ, Старобільської ДЮСШ, Білокуракінської ОТГ, Риб’янцівської, Донцівської, Заайдарівської, Кам’янської сільських рад, Білолуцької селищної ради, Дворічанського району (Харківської обл.),тощо. 

докладніше »24 квітня 2017, 13:30
До уваги державних реєстраторів, державних та приватних нотаріусів!
Міністерство юстиції України листом від 18.04.2017 № 27/19.2-17 доводить до відому суб'єктів державної реєстрації наступну інформацію.

докладніше »21 квітня 2017, 15:45
Змінимо країну разом
За ініціативи голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Ю.Г.Гарбуза в рамках угоди про співробітництво між Львівською та Луганською областями за проектом «Змінимо країну разом» з 24 квітня по 03 травня 2017 року делегація освітян Новопсковського району з метою професійного та культурного обміну відвідає Львівську область. У складі делегації – Акименко О. М., начальник відділу освіти Новопсковської РДА; Петрушова Н.І., директор Новорозсошанської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Протасова Н.М., директор Писарівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

докладніше »21 квітня 2017, 13:24
Відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.
В залі засідань Новопсковської райдержадміністрації було проведено чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. На розгляд ради було винесено питання про виконання на території району Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». У засіданні громадської ради взяли участь голови сільських рад, селищний голова та голова територіальної об’єднаної громади, а таж громадськість району.

докладніше »21 квітня 2017, 09:27
До уваги державних реєстраторів, державних та приватних нотаріусів!
Міністерство юстиції України листом від 18.04.2017 № 27/19.2-17 доводить до відома суб'єктів державної реєстрації наступну інформацію. З метою реалізації вимог Закону України «Про санкції» (далі — Закон про санкції) Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) (далі — Порядок) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов'язаної зі збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльністю, державний реєстратор обов'язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону про санкції, рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію указом Президента України (положення абзацу другого пункту 12 розділу II Порядку).

докладніше »21 квітня 2017, 09:23
Чергове засідання клубу жіночих захоплень Новопсковського РЦКД «Чарівна скринька»
  19 квітня відбулася  чергова зустріч в клубі  жіночих захоплень  «Чарівна  скринька»  при   Новопсковському РЦКД. Темою  зустрічі  став такий напрямок декоративно-ужиткового мистецтва як писанкарство. Розпочали засідання Людмила Шумова  та Олена Ліфінцева - бібліотекарі І категорії відділу обслуговування Новопсковської ЦРБ, члени районного любительського об’єднання майстрів та аматорів народної творчості «Лівша».  Вони провели яскравий екскурс у всесвітню  історію виникнення і створення різних видів традиційного символу Великодня – писанок, крашанок та мальованок. Потім Людмила Михайлівна провела майстер-клас з виготовлення  української  мальованки.  

докладніше »18 квітня 2017, 09:54
До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Новопсковського району, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку бізнесу.
25-27 квітня 2017 р.  у   м. Краматорську відбудуться  тренінги з бізнес планування. Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнити до 21 квітня 2017 року онлайн-анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoIQHSs3oMt_tNZHkcbIkMP8_M3ZwQKFCXZpUGEDDls5pamw/viewform

докладніше »13 квітня 2017, 10:38
Шановні відвідувачі сайту Новопсковської районної державної адміністрації!
Відсьогодні ми переходимо на оновлену версію офіційного сайту з якою можна  ознайомитися за посиланням http://nvp.loga.gov.ua/oda/press/.  Цей сайт буде продовжувати свою роботу в паралельному режимі з новим доки він не запрацює в повному обсязі.

докладніше »12 квітня 2017, 08:43
До уваги жителів Новопсковського району!
Новопсковська районна державна адміністрація повідомляє про  проведення  консультацій з громадськістю проекту Плану заходів щодо підготовки та відзначення у Новопсковському районі Дня пам’яті та примирення,  72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Новопсковського району інформацію розміщено на сайті РДА в розділі «Консультації з громадськістю». Обговорення даного проекту триватиме з 12 квітня 2017 року по 20 квітня 2017 року включно.

докладніше »06 квітня 2017, 08:30
Зустріч молодших вихованців Новопсковського БДЮТ з рятівниками Новопсковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС
        5 квітня 2017 року відбулася зустріч молодших вихованців Новопсковського БДЮТ з  рятівниками Новопсковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС.  Екіпаж  пожежної машини, який швидко прибув на місце виклику, загасив уявну пожежу,  продемонструвавши професіоналізм і викликавши захват у вихованців. Рятувальники дозволили дітям приміряти атрибути костюму пожежника, показали і розповіли про призначення кожного пристрою машини.        Після цього керівниками гуртків Новопсковського БДЮТ з вихованцями була проведена гра-експрес «Юні рятувальники». Діти проходили етапи, відповідали на запитання пов’язані з професією рятувальників. В кінці зустрічі рятувальники привітали учасників гри і вручили їм пам’ятні медалі та буклети.     05 квітня 2017, 08:16
4 квітня в районному Центрі культури та дозвілля відбувся черговий захід – урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України.
          Розпочалося дійство відеодемонстрацією  сили та мужності української армії, її величі та стійкості, армії, що піднялася із руїн та стала могутньою складовою нашої держави.          І саме в цій армії доведеться проходити службу нашим хлопцям, яким цього дня, на головній сцені району  було урочисто вручено повістки. Зі словами привітання та найкращими побажаннями до винуватців заходу звернулися заступник голови Новопсковської райдержадміністрації Олександр Скороход та заступник голови районної ради Олена Літвінова, голови Новорозсошанської, Новобілянської , Закотненської сільських та Новопсковської селищної рад та вручили призовникам подарунки.    

докладніше »04 квітня 2017, 11:26
Рішення щодо абонплати на газ має бути призупинено - Президент
      «Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», - прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Президент Петро Порошенко. «Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує», -  зазначив Глава держави.   http://www.president.gov.ua/news/rishennya-shodo-abonplati-na-gaz-maye-b...04 квітня 2017, 10:14
ЗАХИСТИЛИ ЗВАННЯ
Суботній ранок відчинив гостинні двері Новопсковського районного Центру культури та дозвілля, і червоний хідник запросив усіх до першоквітневого вестибюлю, прикрашеного «смайликами» з нагоди Міжнародного дня гумору. Паперові, з жартівливими побажаннями, запалювали посмішку на обличчях, а медові «смайлики» майстрині з Білолуцька Олени Садової дивували неповторним смаком.  

докладніше »03 квітня 2017, 13:52
Відбувся семінар-тренінг «Громадська рада: законодавчі основи створення та організація роботи»
30-31 березня 2017 року в рамках Проекту розвитку ООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» при підтримки #SIDA #SDC #UNDP відбувся семінар-тренінг «Громадська рада: законодавчі основи створення та організація роботи». В заході прийняли участь голови Громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах  разом з представниками органів місцевої влади. Захід був змістовним, корисним та цікавим. На семінарі-тренінгу було розглянуто основи та базові принципи роботи Громадських рад, учасники обговорювали  Положення та Регламент роботи Громадської ради, проводилась дискусія щодо структури та складу Громадської ради, а також планували її діяльність. 

докладніше »03 квітня 2017, 13:13
ОГОЛОШЕННЯ
Новопсковський відділ Старобільської місцевої прокуратури  повідомляє,  що 26 квітня 2017 року з 11 до 13 години за місцем розташування прокуратури буде здійснено особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області Чижом Сергієм Олександровичем.

докладніше »03 квітня 2017, 11:38
Звіт про роботу ЦНАП за 1 квартал 2017 рік
За 1 квартал 2017 рік Центром надання адміністративних послуг виконано звернень від суб’єктів звернення - 1040, що на 93 звернення більше, ніж за аналогічний період минулого року (947). Крім цього, у Центрі надано послуг державним кадастровим реєстратором з питань Державного земельного кадастру (1970), що на 1235 послуг більше, ніж за аналогічний період минулого року (735).

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

201520162017
Новопсковська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Новопсков, пер.Кірова, 1
Тел./факс (92303) 2-14-52
Веб-сайт: http://nvp.loga.gov.ua
E-mail: admfin@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.nvp.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новопсковська РДА