Сьогодні: субота, 16 лютого 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новопсковська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

03 квітня 2017, 09:19
Відбулися засідання районних предметних методичних об`єднань
29 березня 2017 року в Новопсковському районі згідно з планом роботи методичного кабінету відбулися засідання районних предметних методичних об`єднань. На прохання вчителів початкових класів, української мови та літератури, англійської мови з метою надання методичної допомоги на засідання були запрошені методисти Луганського ОІППО – Стрельцова Наталія Михайлівна,  Колодяжна Валентина Єгорівна,  Нікітченко Олена Станіславівна. 

докладніше »03 квітня 2017, 09:16
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
30 березня 2017 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Новопсковській райдержадміністрації щодо соціального захисту дітей. За результатами розглянутих питань: дві дитини, які залишились без батьківського піклування, влаштовані під опіку до рідних бабусь;  неповнолітній мамі, яка не перебуває у шлюбі, наданий дозвіл на розпорядження грошових коштів по вагітності та пологам; прийняте рішення щодо участі у вихованні сина батьком, який проживає окремо від дитини. 

докладніше »31 березня 2017, 09:38
До уваги громадян, які вперше подають електронну декларацію
Термін подачі е-декларацій продовжили до 1 травня, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.   Відповідно до закону № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» подають таку декларацію вперше продовжено до 1 травня 2017 року.   Для тих, хто вже подавав електронні декларації, термін подачі декларації за 2016 рік не змінився, тобто триватиме до 1 квітня 2017.   Детальніше можна ознайомитись на сайті НАПК: https://nazk.gov.ua/news/do-uvagy-subyektiv-deklaruvannya-yaki-podayut-d...  30 березня 2017, 14:54
До уваги суб'єктів малого і середнього підприємництва!
  Пропонуємо ознайомитись з проектом розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації "Про затвердження Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за банківськими кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів". Зазначений проект регуляторного акта розміщено у вкладці "Економічний розвиток"- "Розвиток підприємництва". Зауваження та пропозиції до Порядку надавати до 17.04.2017 відділу економічного розвитку і торгівлі Новопсковської РДА на електронну поштуeconomika1776@ukr.net28 березня 2017, 08:33
До уваги жителів Новопсковщини!
У зв’язку  з необхідністю  ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Балаклійському районі Харківської області, що призвели до пошкодження житлових будинків та майна населення району, відкрито рахунок для благодійної допомоги постраждалим.

докладніше »27 березня 2017, 11:41
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!!! Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!
Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність  Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.          Зокрема, відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі - неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

докладніше »27 березня 2017, 10:28
Проведено 4 рейди „Сім`я”
В березні 2017 року службою у справах дітей Новопсковської районної державної адміністрації спільно з Новопсковським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено 4 рейди „Сім`я” по перевірці сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомних сімей, сім`ї піклувальника на території селища Новопсков, селища Білолуцьк, села Писарівка, села Заайдарівка, села Осинове, села Писарівка. 

докладніше »27 березня 2017, 10:23
Проведено перевірки стану виховної та профілактичної роботи в Танюшівській загальноосвітній школі
В лютому-березні 2017 року службою у справах дітей Новопсковської районної державної адміністрації проведені перевірки стану виховної та профілактичної роботи в Танюшівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області та в Білолуцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області. 

докладніше »24 березня 2017, 14:15
У Новопскові судитимуть місцевого мешканця за фактом вчинення порубки дерев у природно-заповідному фонді.
      Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом незаконної порубки дерев природно-заповідного фонду на території Новопсковського району Луганської області   (ст.246  КК України). 

докладніше »22 березня 2017, 10:29
В Новопсковському районі розпочато ремонт доріг.
З метою належної підготовки автомобільних доріг після зимового періоду, на сьогоднішній день за рахунок коштів державного бюджету філією «Новопсковський райавтодор» розпочато поточний ремонт автодороги державного значення Т-13-02 км 32, виконано планування узбіч на автомобільних дорогах Т-13-07 км 95-104 та Т-13-02 км 35-43, здійснені заходи з прибирання ґрунту від бордюр по центральній вулиці Українська в смт Новопсков. Також встановлено перила на мосту автодороги Т-13-21 км 11+300 протяжністю 48 пог.м, виконано ремонт бутової кладки опор мосту.

докладніше »17 березня 2017, 11:10
Відбулося чергове засідання Громадської ради при Новопсковській районній державній адміністрації Луганської області
16 березня 2017 року в приміщенні  Новопсковської райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Новопсковській районній державній адміністрації Луганської області, де було заслухано та обговорено інформацію про підсумки  роботи райдержадміністрації зі зверненнями громадян за 2016 рік (доповіла Гапотченко Л.М., начальник загального відділу апарату райдержадміністрації) та про забезпечення доступу до публічної інформації в райдержадміністрації протягом 2016 року (доповіла Скребцова М.А., головний спеціаліст, в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації).

докладніше »15 березня 2017, 15:05
Новини
На виконання ст.28 Бюджетного Кодексу України 14 березня 2017 року в управлінні фінансів Новопсковської районної державної адміністрації Луганської області відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2016 рік.15 березня 2017, 09:57
До уваги жителів Новопсковського району!
17 березня 2017 року о 09.30 годині в приміщенні Білолуцької селищної ради буде проведено виїзний особистий прийом громадян заступником голови Луганської облдержадміністрації Данієляном Вадимом Романовичем. 14 березня 2017, 15:09
Президент України затвердив Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки
21 лютого 2017 року Президент Петро Порошенко підписав Указ № 43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки». У документі зазначається, що Україна вибудовує нові підходи до забезпечення національної безпеки, виходячи з довгострокової цілі приєднання до загальноєвропейської системи колективної безпеки, основою якої є НАТО. Держава здійснюватиме інтеграцію до європейського політичного, економічного, правового простору з метою набуття членства в Європейському Союзі, а також поглиблюватиме співробітництво з Північноатлантичним альянсом з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації. Йдеться про подальше поглиблення співробітництва України з Альянсом у впровадженні глибинних демократичних реформ, використанні потенціалу та практичної допомоги держав – членів НАТО у підвищенні обороноздатності нашої держави для протидії агресії Російської Федерації, а також у сфері реформування сектору безпеки і оборони та оборонно-промислового комплексу за стандартами НАТО.    

докладніше »14 березня 2017, 14:40
У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років
У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917-1921 років. З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років», яким 2017-й проголошено Роком Української революції. Планом заходів із відзначення цього ювілею та вшанування пам’яті учасників революції на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р, передбачено організацію тематичних, навчально-виховних заходів, спрямованих на донесення інформації про ті події, виховання патріотизму, підвищення інтересу до історії України, зокрема в учнівської та студентської молоді. Джерело: Український інститут національної пам’яті  14 березня 2017, 09:51
Оголошення!
16 березня   2017 року о 14.00 годині у залі засідань Новопсковської  райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при Новопсковській районній державній адміністрації Луганської області. Запрошуємо  представників громадських  організацій району та всіх бажаючих прийняти участь в цьому заході.

докладніше »13 березня 2017, 13:25
"СХІД-Експо 2017"
23-24 березня в м. Сєвєродонецьк відбудеться низка заходів для представників бізнесу, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в регіоні та для всіх бажаючих дізнатися більше про можливості розвитку малого та середнього бізнесу. Всі ці заходи об'єднанні під одною назвою - "СХІД-Експо 2017".

докладніше »10 березня 2017, 13:51
До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів!
З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

докладніше »10 березня 2017, 13:29
До Дня народження Шевченка у с. Осинове відбувся урочистий мітинг.
Щороку  9 і 10 березня в Україні відзначають «Шевченківські дні», які потрапляють на роковин народження і смерті поета. Традиційно в день народження Шевченка в с. Осинове Новопсковського району біля погруддя Кобзаря відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь мешканці та гості Новопсковської громади – працівники організацій та установ, учнівська молодь, громадськість. 

докладніше »07 березня 2017, 11:38
9 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Щороку в березневі дні ми вшановуємо невмирущого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України, – Тараса Григоровича Шевченка. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує     власний дім – незалежну, демократичну, суверенну державу.

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

201520162017
Новопсковська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Новопсков, пер.Кірова, 1
Тел./факс (92303) 2-14-52
Веб-сайт: http://nvp.loga.gov.ua
E-mail: admfin@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.nvp.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новопсковська РДА